Premiér Jaromíra Soukupa aneb beznaděj nemá hranic

Zbrusu nový Jaromírův shitcom na mě ze všeho nejvíc působí jako další televizní formát, prostřednictvím kterého se barrandovský boss snaží ventilovat své názory. Důkazem jsou narážky na Mirka Kalouska, Českou televizi či kauzu H-System. O svůj pohled na ně a podobné zapeklitosti se s námi chce pan řídící mermomocí podělit v každém svém pořadu.

Samotný děj tohoto pseudoseriálu je totiž tak nicotně nicotný, že tu snad o nic jiného než o další exhibici ve stylu „být na obrazovce co nejvíc a vnucovat názory svým divákům“ jít ani nemůže.

Velice rád bych se rozepsal více, ale už mi došla slova. Popravdě, očekával jsem one man show, nad jejíž tupostí se alespoň pobavím. Premiér je ovšem tak plochý a prázdný, že mnou po čase opět zmítala beznaděj z toho, co všechno dokáží tvůrci v našich končinách vyprodukovat.

Premiéra bych zařadil k největšímu dnu české seriálové tvorby po bok Jetelína a Modrého kódu televize Prima či shitcomu Helena televize Nova. Pokud bych se odhodlal si je v minulosti pustit, a mohl je tak osobně posoudit, pravděpodobně by do této skupiny patřily i ostatní seriály TV Barrandov.

Pro zajímavost, v době, kdy vzniká tento článek, patří Premiérovi s hodnocením 1,9 % první místo v kategorii nejhorších seriálů historie na webu ČSFD.

Pažótí verdikt: tento počin není hoden procentuálního ohodnocení


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *