Technik brouzdající po studiu zpestřil vysílání filmu Pompeje na Nově

Televize Nova se včera večer zřejmě snažila nabídnout alternativní program pro diváky, kteří příliš neholdují historickým snímkům. Vysílání hollywoodského filmu Pompeje, který běžel po dvaadvacáté hodině, totiž nejsledovanější televize v zemi okořenila svou typickou humornou vsuvkou. Místo jedné akční scény z filmu Nova nabídla divákům stovteřinový spot s otáčející se zeměkoulí, v jehož závěru si zahrál také jeden z telefonujících techniků televize. Ten se následně už mimo záběr rozloučil stručným spojením „ty vole“. Z ihned navazujícího záběru se ve filmu poté navíc ozvalo ještě trefné: „Zabij ho!“ Podle kulis v pozadí to vypadá, že krátký spot vznikl přímo v hlavním studiu Novy.

Zatím se zdá, že tato vsuvka v rámci historického filmu diváky sice zaujala, s příliš pozitivními ohlasy se však nesetkala. „Docela mě to zaujalo. Nejdřív jsem si říkal, že je to asi nějaká reklama,“ napsal například jeden ze čtenářů webu DigiZone.cz. Daleko tvrdší byl pak na stejném webu uživatel s přezdívkou ptakopysk: „No fuj, takový škaredý chlap vleze do vysílání, kdyby to byla aspoň nahá Borhyová.“

Pro dobrotu na žebrotu neboli za snahu nabídnout divákům nějaký vtipný bonus se holt po zásluze platí. Příště si to Nova už možná rozmyslí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *