TOP husarské kousky roku 2018: knokaut Zemanovy fanynky či letní souboj Kalousek versus Babiš

Rok 2018 byl doslova prošpikován několika dalšími nezapomenutelnými husarskými kousky našich předních politiků a občas i jiných aktérů. Vždy, když jsem si myslel, že toto už je absolutní vrchol tuzemských eskapád, vytáhl někdo z rukávu ještě větší eso.

Kdo jiný by měl odstartovat náš silvestrovský přehled kuriozit než dnes už prezidentská Legenda s velkým L, jenž se může směle zařadit po bok Felixe Holzmanna, dua Kaiser a Lábus, Luďka Soboty či další přední české baviče. Měsíc leden nám přinesl jeden velký prank, který Milošovi na okamžik doslova vyrazil dech, a následnou pacifikaci útočnice jak vystřiženou z ragbyového mače.

Zatímco ve volební místnosti se v lednu trénovaly ragbyové hity, volební štáb Miloše Zemana se zase o dva týdny později na pár minut proměnil v boxerský ring…

Že k pořádně ostrému střetu postačí slova nám v červenci ve stylu stand-up comedy názorně předvedli dva staří bardi a nesmiřitelní rivalové Poslanecké sněmovny. O pořádnou šou se národu postaral především Andrej Babiš, jenž Miroslava Kalouska počastoval vskutku pikantním výrazivem jako „vožrala“ a „zloděj zlodějský“.

Nu a v měsíci říjnu si média opět podmanil náš starý dobrý Míla. Více zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *