Tak jde čas s Přáteli aneb jak se v letech 1994-2003 měnila Rachel

Pokud bych se nestal uznávaným žurnalistou, byl bych pravděpodobně světově proslulým vizážistou či módním návrhářem. Poslední dobou se stále více čtenářů bouří nad mými výroky, proto tentokrát raději upřesním, že jde pouze o žertík. Každopádně ať už jsem sledoval jakýkoliv seriál či film, už jako malý Sebík jsem kromě děje rád pozoroval i ošacení a účesy jednotlivých postav.

Co se týče tohoto tématu, Přátelé jsou doslova zlatým dolem, za těch deset let se všichni proměnili celkem výrazně. Udělat proto takovouto rekapitulaci bylo jedním z mých dávných snů, do něhož se mi ale nikdy příliš nechtělo. Projít fůru epizod a ještě u každé postavy vybrat vhodnou fotografii je totiž celkem fuška, ale nakonec jsem si řekl, že to pro vás, mé věrné ovečky, kteří se rádi vracíte na můj web, rád udělám.

Začínáme módní ikonou Jennifer Aniston, což by se ostatně dalo prohlásit i o její seriálové postavě Rachel Green. Pokud bych byl zmiňovaným módním stylistou či expertem na účesy, snad bych si ani netroufl Rachel kritizovat. Dle mého soudu jí to totiž sluší snad za každé situace, především pak v úvodních sériích. O tom, kde je Rachel nejvíce šikézní, ale můžete rozhodnout především vy v anketě na konci tohoto přehledu.

Na fotografiích je Rachel vždy zachycena v úvodu, uprostřed a na konci každé série. Přeji vám ničím nerušenou podívanou, přátelé.

1. řada (1994)


2. řada (1995)


3. řada (1996)


4. řada (1997)


5. řada (1998)


6. řada (1999)


7. řada (2000)


8. řada (2001)


9. řada (2002)


10. řada (2003)

Příště si posvítíme na Monicu neboli Courteney Cox, tak se pro jistotu staňte se labužníky Pažóta na Facebooku, ať vám tento článek neunikne.


Ve které sérii to dle vašeho soudu Rachel nejvíce sluší?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *