Leonardo DiCaprio jako James Bond pod taktovkou režiséra Nolana?

Tahle filmová pochoutka zřejmě zboří kinosály! Avatar, nejvýdělečnější film všech dob, by se měl začít vážně strachovat o svůj post. Renomovaný web o filmových novinkách Gorilla.cz před pár dny zveřejnil první pětici věhlasných značek, které v Hollywoodu momentálně nejvíc táhnou a znamenají předem jistý komerční úspěch. Mezi nimi bylo mimo jiné jedno z největších hereckých es současnosti, oscarový Leonardo DiCaprio, neméně úspěšný režizér Christopher Nolan, který v kinech naposledy zabodoval s válečným Dunkerkem, a samozřejmě jedna z nejsilnějších značek světové kinematografie, James Bond.

To, že se kombinací těchto tří jmen dá namíchat nejvýnosnější elixír filmové historie, zřejmě pochopili rovněž alchymisté v Hollywoodu. „Jeden čas jsme uvažovali třeba i o Hugh Jackmanovi, ale angažovat do role Bonda takto známého herce se nám nikdy příliš nechtělo. Nastal ale čas prolomit naše obavy. Leovi se ta myšlenka zahrát si agenta 007 moc líbí, Christopher Nolan si chtěl bondovku také vždycky natočit. Daniel Craig je v roli Bonda úžasný, chápu ovšem, že už může být z této role vyčerpaný. Na následující film s ním, který momentálně připravujeme, se moc těšíme, ale pak mu chceme dát prostor pro jeho další projekty a na jeho místo by následně přišel další skvělý herec, tedy Leo. Je to tak všestranný profesionál, že nepochybuji, že zvládne na jedničku i roli Jimmyho,“ sdělila deníku The Hollywood Today producentka bondovské série Jackie Broccoliová.

Spolupráce největších hollywoodských es je tak zřejmě na spadnutí. Času je ještě dosti, ale pro jistotu všem světovým multiplexům a megaplexům doporučujeme předzásobit se jídlem a pitivem pro všechny návštěvníky kinosálů. Přiznejme si, kdo by nezašel do kina alespoň ze zvědavosti na Lea jako Jimmyho Bonda?

Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to, vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *