Z toho mrazí! Pomohly snad týmu světa k výhře nad Nadalem a Berdychem temné síly?

Premiérový ročník zbrusu nové tenisové soutěže s názvem Laver Cup ještě ani pořádně nezačal a už je na světě opravdová šlamastika. Tedy spíše v pražské O2 areně, lidově řečeno v Outůčku, kde se úvodní ročník této vskutku prestižní záležitosti právě odehrává.

Jako by okolo nás nebylo hrozeb dost, vypadá to, že jsme se dostali do další bryndy. Pohár Roda Lavera totiž zřejmě ovládly temné síly, chcete-li magie, čáry či tajemní šarlatáni. Propašoval je snad s sebou ve svých prostorných zavazadlech do Prahy přímo výběr světa, aby mu pomohly uspět nad favorizovaným celkem Evropy? Pokud je tomu skutečně tak, pak je iluzionista a kápo světového výběru John McEnroe vytasil jako svá esa v rukávu v pravý čas. Jeho svěřenci Nick Kyrgios a Jack Sock totiž udolali dvě hvězdy, jimiž se tenisová Evropa může pyšnit, tedy Rafaela Nadala a Tomáše Berdycha.


NEŽINÝRUJ SE A OKOŠTUJ ROVNĚŽ NAŠE DALŠÍ KVALITNÍ ČTIVO Z PODOBNÉHO SOUDKU: Nesportovní kouzla Fínů aneb někdy ani magie ke zlatu nestačí


Stále ještě nevěříte? My pro vás máme exkluzivně jako jediný web široko daleko poctivě shromážděný důkazní materiál. Ostatním českým médiím pochopitelně stále ještě nedošlo a zřejmě ani nedojde, o co v letošním Laverově poháru doopravdy jde… Osobně se tomu ani nedivím. Kromě mě a snad jen Emmy Smetanové není zřejmě nikdo ze zdejších žurnalistů absolventem prestižní pařížské univerzity.

Jak by některým labužníkům detektivních sérií napověděl gong tradičního seriálového kousku Zákon a pořádek: SPADLA KLEC! Jinak řečeno, Pažót.cz jakožto hlídací pes demokracie odhalí veškeré nekalé praktiky. To vám, mým věrným ovečkám slibuji, jakože se Sebastian Pažót jmenuji.

Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to, vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *