Nečekaná vsuvka Jiřího Ovčáčka a Andreje Babiše rozveselila mé nitro v magický pátek 13. října

Své profesní cíle jsem si již částečně splnil, když jsem se stal nejlepším žurnalistou planety. Nyní jsem si vytyčil další smělé mety. Jedním z těch hlavních je nalezení vnitřní harmonie a klidu, na nichž v poslední době usilovně pracuji. Jsem přesvědčen, že jedině tak vám budu moci nabídnout ještě kvalitnější zpravodajský servis, který vás doslova pohltí. V současné době jsem vyrovnanější než kdy dříve a vězte, milí čtenáři, že je to nesmírně obohacující pocit.

Teď si připadám trochu jako Vladimír Železný nebo Jaromír Soukup, kteří si ze svých médií dělají vlastní one man show. Nicméně to je úděl nás – schopných „menedžrů“ a netřeba se za to omlouvat.

Pojďme tedy k našemu hlavnímu tématu. Včera tomu bylo na den přesně 710 let, kdy byli vyvražděni Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu neboli templáři. Pátek 13. října 1307 léta Páně – tohle osudové datum navždy vyrylo do historie jeden fascinující řád a jeden fascinující den, který se minimálně jednou do roka vyskytuje v našem kalendáři.

Jako velký filmový fanoušek jsem se v tento pozoruhodný den rozhodl vyrazit do kina na premiérového Sněhuláka, na něhož jsem se dlouhé měsíce těšil. Pokud byste chtěli kráčet v mých šlépějích, radím vám, nedělejte to. Tento nevydařený snímek je spíše než Sněhulákem jakousi filmovou břečkou, která nemá s výbornou knižní předlohou Jo Nesba společného téměř nic.


NEŽINÝRUJ SE A OKOŠTUJ ROVNĚŽ NAŠE DALŠÍ KVALITNÍ ČTIVO: 

Šifra, šifra a zase šifra: psaní recenzí stylem, kterému rozumí snad jen sám autor, je prostě v módě


Jelikož jsem naprosto fascinovaný číslem 13, zarezervoval jsem si o den dříve rovněž sedadlo 13, abych tak nastolil dokonalou symbiózu. Na pokladně ovšem nakonec pochybili (možná to bylo tím pekelným dnem) a k mému částečnému zármutku jsem se nakonec musel spokojit se sedadlem číslo 12.

Všechen zármutek z mého nitra ovšem ihned vymizel s tím, jak se na scéně objevil Jiří Ovčáček, jenž si podle svých slov před samotným uvedením filmu přišel očichat plátno. Třešničkou traileru nebyl nikdo jiný než samotný Andy…

Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to, vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *