Lucie Borhyová si údajně přijde na 180 tisíc měsíčně! Neuvěřitelné, pohoršují se čtenáři

Na pořádný balík peněz si každý měsíc přijde dost možná nejznámější moderátorka večerního zpravodajství v České republice. Tvář Televizních novin na Nově Lucie Borhyová si podle informací týdeníku Sedmička za uvádění této relace každých třicet dní připíše na svůj účet neuvěřitelných 180 tisíc korun! To vše prý přitom jen za čtyři hodiny práce denně a ještě mimo víkendy.

Jak se dalo očekávat, nezůstala tato zpráva dlouho bez povšimnutí široké veřejnosti. Vyjádřil se k ní také student Adam z Prahy, který si stejně jako mnoho jeho vrstevníků o zpravodajství TV Nova už pěkných pár let nemyslí vůbec nic dobrého a ani tentokrát nikoho nešetřil.

„Je neuvěřitelné, že někdo, kdo je symbolem pokleslé zábavy a trapného, zábavně-krimi-úchylného zpravodajství ve stylu cirkus Humberto, bere takové horentní sumy. Jedná se ale o typický příklad toho, jak to v našem státě chodí. Důležité je dobře vypadat a mít rád zvířátka, pohoršovat se nad tím, že babka spadla pod kořen a mít rád Lucinku, vždyť ona je tak sympatická. A chytrá!,“ napsal rozhořčeně Adam, jenž zároveň narážel na jedno dnes již populární video z produkce Novy, které se dočkalo mnoha parodií.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *