Pažótí zpravodaj z filmové galaxie: Netflix vypustil do světa další řadu Narcos, Billie Eilish zase píseň k blížící se bondovce

Nuže, milí čtenáři, jsem toho názoru, že se nám filmový a seriálový rok 2020 naplno rozjede až v dalších měsících, teď je to v tomto ohledu ještě spíše takové menší živoření. Pojďme si tak opět jen tak zlehka nastínit, co je nového ve světě filmu či televizních obrazovek.

O Oscarech již bylo tento týden řečeno prakticky vše, jen tedy krátce zmíním, že můj tip na vítězný film (1917) tentokrát želbohu nevyšel. Triumf korejského Parazita byl jistojistě, nejen pro mě, velkým překvapením i revoluční událostí.

Nijak přelomová mi ovšem zatím nepřijde včera odtajněná píseň k nové bondovce No Time To Die od zpěvačky Billie Eilish. To oscarový song Writing’s On The Wall k předchozímu bondovskému Specteru od Sama Smithe byl jinším hitem.

A když už jsme zabrousili do hudebního rybníčku, byl by hřích opomenout naši starou dobrou SuperStar, jejíž šestý česko-slovenský a (se třemi předchozími ryze českými) celkově už devátý ročník odstartuje na Nově už zítra večer 16. února.

Přestože nepatřím mezi zaryté fajnšmekry této pěvecké šou, musím říct, že pár talentovaných jedinců mě v minulosti k televiznímu přijímači přikurtovalo. Především pak Emma Drobná, která jako jedna z mála těchto pěvců prorazila se svými vydařenými kousky například v našich rozhlasových stanicích.

Ale o historii SuperStar třeba jindy… Ze seriálových počinů bych tentokráte upozornil na druhou desetidílnou sérii Narcos: Mexico (a celkově už pátou řadu vyzdvihovaného narcosového univerza), kterou Netflix kompletně vydal 13. února.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d