Trapas, jak by vyřkl bulvár. Jan Kraus si ve své show popletl Oprah s jinou ženou

Rozhovor

Tu si takhle posledních pár dní číhám, zdali některý z mých kolegů z novinářské branže upozorní na nezanedbatelnou neznalost Jena Krausovýho. Poněvadž se k tomu nikdo nemá, nebo žurnalisté tuto hrubici spíše ani nepostřehli, rozhodl jsem se této povinnosti chopit sám. Jakožto hlídací psisko a strážce spravedlnosti jsem přesvědčen, že obzvláště někdo jako Jan Kraus, jenž patří mezi přední kritiky sebemenší nedokonalosti, by měl být pod bedlivým drobnohledem.

Kraus se v posledních dílech své show zaměřil na provařené interview americké moderátorky Oprah Winfrey s britskými královskými emigranty Harrym a Meghan. Svému nedávnému hostovi Liboru Boučkovi český moderátor osvětloval situaci, kterak se v návaznosti na americké interwiev v pořadu Good Morning Britain poštěkala televizní star Piers Morgan právě s legendární Oprah. A následně ještě Kraus na účet této Američanky několik vteřin žertoval.

Jenže ouha, jak se říká. Tato dáma tmavé pleti v pořadu Good Morning Britain nebyla Oprah Winfrey, nýbrž právnička a aktivistka za politická a ženská práva Shola Mos-Shogbamimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *