Ekonomickými zmrdy Miloš Zemanů ještě nekončí. Za čtyři roky na rozloučenou prý možná někoho vulgarismem ještě počastuje

Řádně to okořením. Asi něco v tom smyslu si řekl prezident Miloš Zeman, jenž se v pondělí po téměř čtyřech letech opět rozhodl ozvláštnit na jeho vkus zřejmě příliš seriózní mluvu Českého rozhlasu. V tomto médiu veřejné služby si nejprve připravil půdu připomínkou dnes již legendárního rozhovoru na téma Pussy (v jeho podání Passy) Riot a vzápětí už pomocí oslího můstku – nevěnujíc přitom přílišné pozornosti slovům moderátora Jena Pokorného – celý natěšen přešel k termínu ekonomičtí zmrdi.

Pak následovala Mílovo humorná vsuvka: „Doufám, že to vystřihnete,“ a jeho šprýmařský údiv nad Jenovými slovy, že tak učinit nelze, jelikož se jedná o přímý přenos. A jakožto už tradičně, pro případ, že by snad některým méně bystrým posluchačům Radiožurnálu jeho slova unikla, raději s řádnou artikulací a kadencí zopakoval Zeman termín ekonomičtí zmrdi ještě jednou.

Poté přišel na řadu tento poněkud humorný slovní ping pong:
Jen: „Pane prezidente, nepoužívejte vulgární slova, prosím.“
Míla: „Počkejte. Né.“
Jen: „Anó…“

A následně jsme se dozvěděli, koho prezident tímto nevybíravým výrazivem označil.


NEŽINÝRUJ SE A OKOŠTUJ ROVNĚŽ NAŠE DALŠÍ ČTIVO:
Song Miloš a zubatá: je to přes čáru, nebo jde o vydařenou decentní zábavu? Každopádně se Zemanovi jeho vlastní vtípky vrátily jako bumerang


Ve čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem Zeman poté diváky a posluchače navnadil na konec svého funkčního období, když zmínil, že za další čtyři roky má právo na rozloučenou použít ještě jeden vulgarismus, ovšem pouze za jediné podmínky. Tento vulgarismus dle svého vlastního kodexu nesmí použít jen tak zbůhdarma, nýbrž jím musí opět někoho počastovat, musí být tedy adresný.


DALŠÍ ZEMANOVY VTÍPKY:
Pažót.cz po roce vstává z popela jako bájný Fénix aneb co se v Česku za tu dobu událo


Nu a na závěr si připomeňme zmiňovanou čtyři roky starou a ještě mnohem pikantnější debatu…

Pokud se ti článek líbil, neváhej se stát pažótím stalkerem na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *