Každý si bere na paškál Kajínka, ale že kupříkladu Tipsport propaguje masového vraha Pabla Escobara nikomu nevadí?

Jméno Jiřího Kajínka se po čase opět skloňuje ve všech pádech. Strůjcem všeho je tentokráte dokumentární série Já, Kajínek, která v současnosti běží na Primě. Část veřejnosti se bouří, z čehož čeští žurnalisté vehementně těží a téměř každodenně nás zásobují názory televizních „expertů“, kteří nám vysvětlují, co je na tomto dokumentu špatně a co naopak dobře.

Veřejně se přiznám, že já patřím ke skupině lidí, které příběh Jiřího Kajínka odnepaměti fascinoval. Už když jsem někdy po roce 2000 ještě jako malý Sebík trávil část letních prázdnin u babičky, každý den jsem se jí vyptával na podrobnosti této kauzy. Živě si vzpomínám, jaký jsem tehdy dostal záchvat smíchu, když už to babička nevydržela a rozčílila se, že jsem tím Kajínkem jako posedlý. Rád si proto v současnosti vyslechnu Kajínkovu verzi příběhu, i kdyby na něm bylo byť jen zrnko pravdy.

A teď sami sobě přiznejte, vy všichni čestní lidé a kritici této dokumentární série, kdo z vás by nedal Kajínkovi podobný prostor vylíčit jeho verzi příběhu, kdyby vám to mělo vynést podobný ranec dukátů jako televizi Prima?

Nikomu z těchto kritiků už ale zřejmě nepřijde divné, že například u sázkové kanceláře Tipsport si bez problému můžete založit účet pod přezdívkou Pabla Escobara, tedy jednoho z největších masových vrahů 20. století, jenž odpálil třeba bombu v letadle plném pasažérů. Jako bonus si klidně můžete dát do profilu Escobarovu fotografii a ještě budete propagováni nejen na webu této sázkové kanceláře, ale kupříkladu i na nejčtenějším sportovním webu v České republice Sport.cz. Řekněte, milí čtenáři, prošla by rovněž přezdívka Adolf Hitler?


NEŽINÝRUJ SE A OKOŠTUJ ROVNĚŽ NAŠE DALŠÍ KVALITNÍ ČTIVO:
Šifra, šifra a zase šifra: psaní recenzí stylem, kterému rozumí snad jen sám autor, je prostě v módě


Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to, vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *