Nejlepší seriálové znělky (30.-26. místo): do třicítky se probojoval Dexter, ale třeba i telenovela Divoký anděl

Dexter

Bez soli by nebylo života a bez pořádné znělky by zase nebylo seriálu. Dnes už to není tak úplně pravda, časy se mění, ale zcela nepochybně to platilo v letech devadesátých a nultých, kdy jsme seděli v obýváku před televizorem a celí natěšení číhali, až náš oblíbený seriál odstartuje jednou z nezapomenutelných znělek. Každý má pochopitelně jiný vkus a jistě zde budete některé legendární znělky postrádat, ale pokusil jsem se sestavit takzvaný pažótí seznam třiceti z nich, které osobně považuji za nejlepší v historii televizní tvorby. Nuže, tady jsou…

30) Darované srdce (Máximo corazón)

Se všudydostupnými seriálovými lahůdkami, které hltáme dnes, se tento televizní kousek pochopitelně nemůže rovnat, ale kolem roku 2005, kdy především na Nově jako na běžícím páse frčely jihoamerické telenovely, šlo o poměrně kvalitní odpolední zábavu. Samotná znělka s chytlavou španělskou písní je ovšem dle mého soudu vskutku vydařená. Želbohu jde přehrát pouze na YouTubu.

29) Las Vegas: Kasino (Las Vegas)

Pohodová znělka, která má šmrnc. Ostatně to samé by se dalo říct rovněž o atmošce samotného seriálu z prostředí vegasského kasina.

28) Dexter

Jedno obyčejné ráno neobyčejného vrahouna Dextera Morgana…

27) Kravaťáci (Suits)

Seriálový kousek z právnického světa a jeho sice poněkud kratší znělka, která ovšem srší pohodou a elegancí.

26) Divoký anděl (Muńeca brava)

Némlich totéž co o Darovaném srdci můžeme prohlásit o další argentinské telenovele, v našich končinách zřejmě jedné z nejpopulárnějších i nejpozitivněji hodnocených. Divoký anděl šel sice kompletně mimo mě, co už mi ovšem neuniklo, je tato hitovka Cambio Dolor se sexy kráskou Natálkou Oreirovic.

Za týden pokračujeme další pěticí, konkrétně půjde o 25. až 21. místo, tak se neváhejte stát fandy Pažóta na Facebooku, ať vám článek neunikne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *