Tak tohle tu ještě nebylo! Český fotbal nepřestává udivovat, od pátku se hraje ePojisteni.cz liga

Co naplat, fotbal je zkrátka byznys a milióny jsou v něm potřeba, i kdyby to mělo být za cenu posměchu. Asi takhle nějak přemýšlel boss Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta, když si plácnul s novým mecenášem nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže. Díky tomu dostane první liga vskutku hodně neobyčejný název, který tu snad ještě nebyl. Od pátečního úvodního kola pro následující dva roky by si tak všichni příznivci české kopané měli zvykat na ePojisteni.cz ligu.

Mohlo být ale daleko hůř. Náhradu za společnost Synot, která poslední dvě léta pumpovala do ligy údajně 60 „melounů“ korun ročně, hledali nejvyšší funkcionáři původně v Číně. Kdoví jakého revolučního názvu bychom se tak ještě dočkali, kdyby k dohodě s těmito asijskými oligarchy skutečně došlo.

„Jednání s čínským partnerem pokračují, ale tady byla konkrétní a lukrativní nabídka. My jsme cítili, že ePojisteni.cz je ta správná a transparentní firma, kterou nebude nikdo zpochybňovat,“ řekl Pelta.

Vyhledávač pojištění by se každopádně měl alespoň pro dnešek nějak pojistit pro případ raketové návštěvnosti. Dá se totiž očekávat, že na web této transparentní firmy dnes zavítají tisíce zvědavců, kteří o něm ještě včera neměli potuchy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *