Ti fotbalisti už nevědí, co by si na tu palici napatlali, pohoršují se fanoušci nad Messiho zbrusu novou vizáží

Takový hodný kluk to byl, dalo by se v současnosti prohlásit o jednom z nejlepších fotbalistů historie. Lionel Messi totiž vždy býval vzorem přirozené vizáže a skromnosti, čímž se odlišoval od svého úhlavního konkurenta Cristiana Ronalda. Zatímco Portugalec ale využívá čas od času pouze kosmetických úprav, Messiho byste si dnes možná spletli s členem nějakého argentinského pouličního gangu. Potetované pravé ruce a levé noze teď nasadil doslova korunu, když si obarvil i vlasy.

Vyšli jsme do ulic, abychom fotku potetovaného Argentince s jeho zbrusu novým účesem ukázali tuzemským příznivcům kopané. „Je to magor. Takovou dobu vydržel a teď se nechá pomalovat. To ani Ronaldo nedokáže. Jsem zvědavej, co s tím bude dělat za třicet let, až to už nebude v módě,“ rozohnil se jednapadesátiletý Stanislav.

Dalším nepěkným jménem počastoval Messiho pětačtyřicetiletý Miroslav, který zároveň zapochyboval o duševním zdraví slavného fotbalisty: „Je to vůl. Ten už je vyřízenej. Ještě mu schází levá paže a pravá noha a bude komplet. A ještě bych si dal na čelo třeba olympijskej znak – pět kruhů a na krk nějakou hvězdu. To on ještě dokáže než skončí s fotbalem. Nemám slov.“

Největší emoce jsme však Messiho fotkou nechtěně rozdmýchali u dvaaosmdesátiletého Aloise: „Ti fotbalisti fakt už dneska nevědí, co by si na tu palici napatlali.“

Objevil se ale také jeden pozitivní ohlas. „Je to fešák, má styl, neuvěřitelně mu to teď sekne. Připomíná mi Leita z Okrsku 13,“ přirovnává dvaadvacetiletá Nikola Lionela Messiho k postavě z francouzského akčního filmu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *