Pasta la vista či já jen doufám, že ten puk někomu nespadl do talíře a další perly komentátorů hokejových šampionátů

Když nepočítám dnes již legendární hlášku „Ten ho přejel, vole, jak válec srnku na silnici“ z úst experta České televize Davida Pospíšila, o jeden z nejkurióznějších zážitků se nám, pravidelným divákům hokejových přenosů, loni postaral Robert Záruba, jenž se na komentátorském stanovišti rozvášnil natolik, že pozhasínal sousedící monitory a jako bonusový bonbónek na pár minut dočista vyřadil z provozu komentátorskou skříňku.

Letos zase při vítězném gólu Davida Pastrňáka okořenil komentář výstižným Pasta la vista, je to doma…

Robert Záruba ovšem není jediný, kdo se umí postarat o pořádnou šou. Mezi jeden z nejvydařenějších výroků řadím glosu bývalého experta Martina Hostáka z bratislavského šampionátu v roce 2011.

O rok později si zase komentátor Michal Dusík šťouchl do Davida Ratha…

A zlatá tečka na závěr. Při pražském šampionátu v roce 2015 nám Robert Záruba oznámil, že kotouč opustil ledovou plochu a skončil až v restauračním zařízení u stropu Areny O2, neboli našeho starého známého Outůčka. Načež spolukomentátor Milan Antoš vyjádřil svou obavu o pokrmy hostů slovy: „Já jen doufám, že ten puk někomu nespadl do talíře…“ Pokud mne paměť neklame, a to se příliš často nestává, bylo to v úvodu česko-kanadského mače v základní skupině. Video jsem želbohu nikde nevyštrachal…


Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.


Proslov ve stylu „Hrajeme impotentní fotbal“ se na letošním Euru nekonal. Diváci si ale smlsli na Bosákovi

Ten ho přejel, vole, jak válec srnku na silnici aneb jaké perličky ve vysílání hokejového MS nám ČT nabídne letos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *