Vřískot 5 je nejkratším filmem historie! Trvá pouhých sedm vteřin

Páté pokračování filmové ságy Vřískot, která již od roku 1996 straší v kinech především náctileté obecenstvo, se může směle pyšnit oceněním nejkratší film všech dob. Tento revoluční počin světové kinematografie má totiž stopáž pouhých sedm sekund!

Příběh znovu napsal uznávaný hollywoodský scénárista Kevin Williamson, z jehož pera vzešel také první, druhý a čtvrtý snímek této hororové série. Za kameru se postavil třiapadesátiletý režisér Gore Verbinski, který stojí například za vznikem jednoho z nejlepších hororů posledních let s názvem Kruh z roku 2002.

„Myslím si, že se nám více než dobře podařilo vystihnout atmosféru předchozích čtyř filmů a úspěšně na ně navázat. Kevin v roli scénáristy byl pro nás jasnou volbou. Z důvodu rozpočtu jsme trochu zvažovali, jestli na post režiséra neobsadit někoho méně známého. Místo filmových studií v Los Angeles jsme se totiž nakonec rozhodli točit v Paříži, aby všechno působilo více autenticky. Na pátém pokračování tak úspěšné ságy jsme ale nakonec nešetřili a myslím, že na kvalitě filmu to diváci poznají a doufám, že i ocení,“ říká producentka Cathy Konradová. Celý rozhovor s ní o natáčení Vřískotu 5 si budete moci přečíst už co nevidět na našem webu.

Ve Spojených státech byl snímek uveden již včera, v našich kinech má premiéru stylově dnes o půlnoci. Jeho pirátská verze ale bohužel koluje už nějaký čas na internetu…


NEŽINÝRUJ SE A OKOŠTUJ ROVNĚŽ NAŠE DALŠÍ KVALITNÍ ČTIVO:

Leonardo DiCaprio jako James Bond pod taktovkou režiséra Nolana?


Podobně jako všem ostatním zpravodajským serverům českého mediálního rybníčku, i nám jde pochopitelně v prvé řadě o to, vydělávat milióny. Vy jako čtenáři jste až na druhé koleji. Neděláme s tím žádné štráchy a na rozdíl od ostatních to veřejně přiznáme. Tudíž, pokud se vám tento vysoce kvalitní článek líbil, neváhejte ho sdílet a propagovat všemi dostupnými prostředky a staňte se našimi stalkery na té ďábelské, ale tolik potřebné síti, tedy na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *